14.06.2018/ORA 10:00/Intrarea Libera

Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018

Campionatul Mondial de Fotbal, cel mai asteptat eveniment sportiv al anului, se vede LIVE in Fire Club. In cea de-a 21-a editie ca competitiei desfasurata anul acesta in Rusia, 32 de echipe vor juca 64 de meciuri pe 12 stadioane in perioada 14 iunie si 15 iulie.

Spectacolul incepe joi 14 iunie, cu festivitatea de deschidere la ora 17:30 iar primul meci are loc intre tara gazda si Arabia Saudita, de la ora 18:00. 

Iar noi ne-am pregatit pentru asta cu 9 TV-uri, 1 proiector, 250 locuri si multa bere rece.

PROGRAMUL MECIURILOR - FAZA GRUPELOR

14 iunie, ora 18:00 – Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki) 
15 iunie, ora 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg) 
15 iunie, ora 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg) 
15 iunie, ora 21:00 – Portugalia – Spania (Soci) 
16 iunie, ora 13:00 – Franţa – Australia (Kazan) 
16 iunie, ora 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak) 
16 iunie, ora 19:00 – Peru – Danemarca (Saransk) 
16 iunie, ora 22:00 – Croaţia – Nigeria (Kalinigrad) 
17 iunie, ora 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara) 
17 iunie, ora 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki) 
17 iunie, ora 21:00 – Brazilia – Elveţia (Rostov) 
18 iunie, ora 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod) 
18 iunie, ora 18:00 – Belgia – Panama (Soci) 
18 iunie, ora 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd) 
19 iunie, ora 15:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak)
19 iunie, ora 18:00 – Columbia – Japonia (Saransk) 
19 iunie, ora 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg)
20 iunie, ora 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki) 
20 iunie, ora 18:00 – Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don) 
20 iunie, ora 21:00 – Iran – Spania (Kazan) 
21 iunie, ora 15:00 – Franţa – Peru (Ekaterinburg) 
21 iunie, ora 18:00 – Danemarca – Australia (Samara) 
21 iunie, ora 21:00 – Argentina – Croaţia (Novgorod) 
22 iunie, ora 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, ora 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd)
22 iunie, ora 21:00 – Serbia – Elveţia (Kalinigrad) 
23 iunie, ora 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak) 
23 iunie, ora 18:00 – Germania – Suedia (Soci) 
23 iunie, ora 21:00 – Coreea de Sud – Mexic (Rostov)
24 iunie, ora 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod) 
24 iunie, ora 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg) 
24 iunie, ora 21:00 – Polonia – Columbia (Kazan)
25 iunie, ora 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara)
25 iunie, ora 17:00 – Arabia Saudită – Egipt (Volgograd)
25 iunie, ora 21:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, ora 21:00 – Iran – Portugalia (Saransk)
26 iunie, ora 17:00 – Danemarca – Franţa (Moscova, Lujniki)
26 iunie, ora 17:00 – Australia – Peru (Soci) 
26 iunie, ora 21:00 – Islanda – Croaţia (Rostov) 
26 iunie, ora 21:00 – Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg)
27 iunie, ora 17:00 – Mexic – Suedia (Ekaterinburg)
27 iunie, ora 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan) 
27 iunie, ora 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, ora 21:00 – Elveţia – Costa Rica (Novgorod)
28 iunie, ora 17:00 – Senegal – Columbia (Volgograd)
28 iunie, ora 17:00 – Japonia – Polonia (Samara) 
28 iunie, ora 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad) 
28 iunie, ora 21:00 – Panama – Tunisia (Saransk)